JobCrawls

Jobbaviseringar, favoriter och påminnelser i mobilen

Öppna appen
St.Sirena-logotyp

St.Sirena

Skönhetsvård och andra skönhetsbehandlingar · Oulu

St.Sirena: 1 ledigt jobb just nu, till exempel frisör.

  • Rekryterar nu1 ledigt jobb

Byggt på 2 offentliga datakällor

1 ledigt jobb hos St.Sirena

Alla jobb

Frisör

Lön inte angiven

UleåborgPå platsMedelnivåFinska

Uppdaterad för 1 dag sedanVisa
samfundsskatt 20247,8 tn €Skatteförvaltningen
registrerat2008PRS

Att jobba här

Inte känt ännu

Vi lägger till det här när uppgifterna kommer.

  • Arbetsgivarpoäng. Vi sätter betyg när vi har sett tillräckligt många av företagets platsannonser.
  • Löner och rekryteringsmönster. Byggs upp av annonserna med tiden.
  • Bokslut. Inga finns ännu i det öppna registret.
  • Försäljning till offentlig sektor. Inga hittades i de offentliga inköpsfakturor vi följer.

Ekonomi

Officiella siffror ur offentliga register. Varje kort anger sin källa.

Beskattningsbar inkomst38,9 tn €Skatteförvaltningen, 2024
Betalda skatter7,8 tn €Skatteförvaltningen, 2024
Visa allt

Ekonomi

Samfundets inkomstbeskattning

SkatteårBeskattningsbar inkomstDebiterade skatter
202438,9 tn €7,8 tn €
202357,5 tn €11,7 tn €
202259,3 tn €12 tn €
202167,5 tn €13,7 tn €
202085,4 tn €17,3 tn €

Beskattningsbar inkomst är ett skattemässigt tal, inte omsättning eller bokföringsmässigt resultat. Den kan vara noll även för lönsamma bolag, till exempel inom en koncern.

Källa: Skatteförvaltningens offentliga skatteuppgifter, CC BY 4.0. · Användning av data

Jämfört med branschen

Bransch: Andra konsumenttjänster

Branschen har 32 016 företag och 15 076 årsverken. Personalen ökade med 1,6 % år 2025.

Branschen
Omsättning per anställd121,9 tn €
Medellön1 693 €/mån
Förändring i personal+1,6 % (2025)

Branschens siffror omfattar alla företag i branschen år 2025. Medellönen är lönesumman per årsverke före skatt, inklusive bonusar.

Källa: Statistikcentralen, Företagens struktur- och bokslutsstatistik (CC BY 4.0) · uppgifter per 2025 · Användning av data

Företagsuppgifter

FO-nummer2215397-2Handelsregistret
Registrerat2008Handelsregistret
Visa allt

Registeruppgifter

FO-nummer
2215397-2
Momsnummer
FI22153972
Status
Registrerat
Registreringsdatum
29.8.2008
Momsregistret
sedan 1.9.2008
Förskottsuppbördsregistret
sedan 3.9.2008

Källa: Patent- och registerstyrelsen (PRS), FODS öppna data (CC BY 4.0) · uppgifter per 6.10.2026 · Användning av data

Ort

Läser in kartan…

Liknande arbetsgivare

Samma bransch eller samma roller. Annonserad medianlön på samma skala.

Öppen ansökan

JobCrawls gör det enklare att skicka en öppen ansökan till St.Sirena, oavsett om något är ledigt just nu:

  • Följ St.Sirena med knappen ovan, så meddelar vi dig så fort en passande tjänst öppnas.
  • Logga ansökan du skickar i My Jobs-verktyget, så håller du alltid koll på vad du redan har sökt.
Arbetsgivaröversikt

St.Sirena finns i JobCrawls jobbmarknadsdata för Finland utifrån aggregerade platsannonser vi följer (säger inte var företaget är registrerat eller har huvudkontor). Bransch: Skönhetsvård och andra skönhetsbehandlingar. Plats: Oulu. JobCrawls arbetsgivarbetyg: C. Rekryteringsvolymen har varit relativt stabil.

Strukturerad data om arbetsgivaren

Sammanfattning av företagsprofilen
MåttVärde
objectIDSt.Sirena Oy
companyNameSt.Sirena Oy
industryEnBeauty care and other beauty treatment activities
industryFiKauneudenhoitopalvelut
industrySvSkönhetsvård och andra skönhetsbehandlingar
registryCityOulu
hiringTrendstable
employerScore50
Arbetsgivarbetyg del för del
MåttVärde
payScore0.5
flexibilityScore0.5
stabilityScore0.5
growthScore0.5
Nyckeltal (när tillgängliga)
MåttVärde
taxableIncome 202438901
taxesTotal 20247780
taxableIncome 202357455
taxesTotal 202311657
taxableIncome 202259282
taxesTotal 202212029
taxableIncome 202167471
taxesTotal 202113695
taxableIncome 202085418
taxesTotal 202017348
Finskt företagsregister
MåttVärde
registryBusinessId2215397-2
registryStatusregistered
registryRegistrationDate2008-08-29