Superprof-logotyp

Superprof

BEmployer ScoreRekrytering stabil

Superprof: 10 lediga jobb just nu, till exempel privatlärare och personlig tränare.

  • Rekryterar nu10 lediga jobb
  • Distansvänlig100 % distans eller hybrid

10 lediga jobb hos Superprof

Alla jobb

Öppna annonser för denna arbetsgivare i Finland från JobCrawls jobbindex, nyast först.

+4 fler tjänster

Rekrytering

Vanligaste roller

22.2%Private Tutor
Private Tutor2 · 22.2%
Personal Trainer1 · 11.1%
English Tutor1 · 11.1%
Singing Teacher1 · 11.1%
Mathematics Tutor1 · 11.1%
French language private tutor1 · 11.1%
Piano Teacher1 · 11.1%
Guitar Teacher1 · 11.1%

+1 till

Erfarenhetsnivåer

80.0%Mid-Level
Mid-Level8 · 80.0%
Junior2 · 20.0%

Rekryteringsorter

20.0%Tampere, Finland
Tampere, Finland10 · 20.0%
Jyväskylä, Finland10 · 20.0%
Turku, Finland10 · 20.0%
Helsinki, Finland10 · 20.0%
Oulu, Finland10 · 20.0%

Att jobba här

Baserat på 10 platsannonser som vi har sett från Superprof.

B

JobCrawls Employer Score

Beräknat utifrån jobbdata, inte recensioner

Starkast inom flexibilitet

Lön25%
Flexibilitet20%
Stabilitet20%
Tillväxt15%
Förmåner10%
Transparens10%

Betyget baseras på lönekonkurrenskraft från publicerade löneintervall (där vi har tillräckligt många annonser), flexibilitet gällande distans- och hybridarbete, anställningsstabilitet över tid, tillväxtsignaler från rollfördelning och trender i rekryteringsvolym, förmåner och personalförmåner som nämns i annonser samt transparens (hur ofta annonser anger en verklig, icke uppskattad lön och en rekryteringsprocess). Hur vi beräknar detta

Hur de anställer

Anställningsförhållande
100% deltid
Arbetsform
80% hybrid · 20% på distans

Lönedata

€3,200 – €12,800/moMånad

Mellersta 50 %
Baserat på 4 annonser
Jämför löner per yrke i Finland

Förmåner i platsannonserna

Andel av annonserna som nämner förmånen. Många annonser listar inga förmåner alls, så en låg andel betyder "ibland", inte "aldrig".

  • Flexibla arbetstider10%
  • Flexibel arbetstid10%
  • Eget timpris10%
  • Arbeta var som helst10%

Källa: JobCrawls analys: arbetsgivarnas egna platsannonser

Vad de efterfrågar

Använd de här orden i din ansökan.

Kompetenser, andel av annonserna

  • Undervisning 30%
  • Kommunikation 20%
  • Matematikkunskaper 10%
  • Verktyg för online-undervisning 10%
  • Sjunga 10%
  • Privatundervisning 10%
  • Utbildning 10%
  • Franska 10%
  • Gitarr 10%
  • Online-undervisningsplattformar 10%
  • Musik 10%

Språk

90%kräver finska
20%kräver engelska

Källa: JobCrawls analys: arbetsgivarnas egna platsannonser

Öppen ansökan

JobCrawls gör det enklare att skicka en öppen ansökan till Superprof, oavsett om något är ledigt just nu:

  • Följ Superprof med knappen ovan, så meddelar vi dig så fort en passande tjänst öppnas.
  • Logga ansökan du skickar i My Jobs-verktyget, så håller du alltid koll på vad du redan har sökt.
Arbetsgivaröversikt

Superprof finns i JobCrawls jobbmarknadsdata för Finland utifrån aggregerade platsannonser vi följer (säger inte var företaget är registrerat eller har huvudkontor). JobCrawls arbetsgivarbetyg: B. Rekryteringsvolymen har varit relativt stabil.

Vanligaste roller i annonser: Private Tutor, Personal Trainer, English Tutor. Medianlönespann från annonser: €3200 – €12800 / month. Andel distansjobb: cirka 20 %.

Hjälp oss förbättra JobCrawls: logga in för att synka sparade jobb mellan enheter, eller skicka feedback när som helst.

Strukturerad data om arbetsgivaren

Sammanfattning av företagsprofilen
MåttVärde
objectIDSuperprof
companyNameSuperprof
hiringTrendstable
employerScore60
remotenessRemotePct20
remotenessHybridPct80
Arbetsgivarbetyg del för del
MåttVärde
payScore0.9459594689067654
flexibilityScore1
stabilityScore0.5
growthScore0.25
Lönstatistik från annonser
MåttVärde
medianSalaryMin3200
medianSalaryMax12800
salaryPercentile253200
salaryPercentile7512800
salarySampleSize4
Distans-, hybrid- och platsannonser
KategoriAnnonser (urval)
Remote2
Hybrid8
Onsite0
total10
Vanligaste roller (aggregerat)
KategoriAnnonser (urval)
Private Tutor2
Personal Trainer1
English Tutor1
Singing Teacher1
Mathematics Tutor1
French language private tutor1
Piano Teacher1
Guitar Teacher1
Violin Teacher1
Rekryteringsorter (aggregerat)
KategoriAnnonser (urval)
Tampere, Finland10
Jyväskylä, Finland10
Turku, Finland10
Helsinki, Finland10
Oulu, Finland10
Annonser per månad
MånadAnnonser
2026-1010