JobCrawls

Vahdit, suosikit ja muistutukset puhelimessasi

Avaa sovellus
Whitetech-logo

Whitetech

CEmployer ScoreRekrytointi tasaista

Whitetech: 16 avointa työpaikkaa juuri nyt, esimerkiksi toimituspäällikkö ja People Operations Specialist.

  • Rekrytoi nyt16 avointa työpaikkaa
  • Etätyömyönteinen100 % etä- tai hybridityötä

16 avointa työpaikkaa: Whitetech

Kaikki työpaikat

Toimituspäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

EurooppaEtätyöEsimiesEnglanti

UusiKatso

People Operations Specialist

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöJunioriEnglanti

Päivitetty 8 tuntia sittenKatso

Kokenut tuotteen suunnittelija

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 3 päivää sittenKatso

Johtava liiketoiminta-analisti

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 8 tuntia sittenKatso

Senior tuotepäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 8 tuntia sittenKatso

Seniora Product Manageri

Palkkaa ei ilmoitettu

EurooppaEtätyöSenior-tasoEnglish

Päivitetty 8 tuntia sittenKatso
+10 lisää paikkaa

Haluatko ottaa suoraan yhteyttä? Verkkosivusto

Rekrytointi

Yleisimmät roolit

30.8%PHP Developer
PHP Developer4 · 30.8%
Business Analyst3 · 23.1%
Delivery Manager1 · 7.7%
People Operations Specialist1 · 7.7%
Product Designer1 · 7.7%
Product Manager1 · 7.7%
Product Marketing Manager1 · 7.7%
Project Manager1 · 7.7%

+6 lisää

Kokemustasot

52.6%Senior
Senior10 · 52.6%
Mid-Level7 · 36.8%
Junior1 · 5.3%
Manager1 · 5.3%

Rekrytointisijainnit

63.2%Remote - Europe
Remote - Europe12 · 63.2%
Remote5 · 26.3%
Remote - Global2 · 10.5%

Työskentely yrityksessä

Employer ScoreCIlmoitusten tiedoista, ei arvosteluista
Mainituin etuJoustavat työajat63 %:ssa ilmoituksistaSen työpaikkailmoituksista
Kysytyin osaaminenConfluence32 %:ssa ilmoituksistaSen työpaikkailmoituksista
Näytä kaikki

Perustuu 19 työpaikkailmoitukseen, jotka olemme nähneet yritykseltä Whitetech.

C

JobCrawls-työnantajapisteet

Laskettu työpaikkadatasta, ei arvosteluista

Vahvin osa-alue: joustavuus

Palkkaus25%
Joustavuus20%
Vakaus20%
Kasvu15%
Edut10%
Läpinäkyvyys10%

Arvosana perustuu ilmoitettujen palkkahaarukoiden kilpailukykyyn (kun ilmoituksia on riittävästi), etä- ja hybridityön joustoon, rekrytoinnin vakauteen ajan mittaan, roolijakaumasta ja rekrytointimäärien trendeistä johdettuihin kasvusignaaleihin, ilmoituksissa mainittuihin etuihin sekä avoimuuteen (kuinka usein ilmoituksissa kerrotaan todellinen, ei arvioitu palkka ja rekrytointiprosessin aikataulu). Näin laskemme tämän

Edut työpaikkailmoituksissa

Osuus ilmoituksista, joissa etu mainitaan. Moni ilmoitus ei listaa etuja lainkaan, joten pieni osuus tarkoittaa "joskus", ei "ei koskaan".

  • Joustavat työajat74%
  • Etätyöystävällinen kulttuuri21%
  • Arvoihin perustuva kulttuuri16%
  • Kilpailukykyinen palkka16%
  • Mahdollisuus osallistua konferensseihin ja yhteisötapahtumiin16%
  • 19 arkipäivän PTO11%
  • Etäystävällinen kulttuuri11%
  • Matriisiorganisaatio11%
  • Uramahdollisuudet11%
  • Ylimääräiset lomapäivät5%

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Miten he rekrytoivat

Työsuhde
100% kokoaikainen
Etätyömahdollisuus
100% etänä

Mitä he hakevat

Käytä näitä sanoja hakemuksessasi.

Osaaminen, osuus ilmoituksista

  • Confluence 32%
  • Jira 32%
  • SQL 32%
  • PHP 26%
  • Symfony 26%
  • CQRS 21%
  • DDD 21%
  • Docker 21%
  • Event Sourcing 21%
  • Kubernetes 21%
  • PostgreSQL 21%
  • CSS 16%
  • Doctrine ORM 16%
  • HTML 16%

Kielet

100%vaatii: englanti
5%vaatii: Ukrainian

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Avoin hakemus

Avoimen hakemuksen lähettäminen yritykselle Whitetech on JobCrawlsilla helppoa, oli sopivaa paikkaa juuri nyt auki tai ei:

  • Seuraa yritystä Whitetech yllä olevalla painikkeella, niin ilmoitamme heti kun sopiva paikka avautuu.
  • Merkitse lähettämäsi hakemus My Jobs -seurantaan, niin tiedät aina, mihin olet jo hakenut.
Työnantajan kuvaus

Whitetech näkyy JobCrawlsin työmarkkinadatassa perustuen työpaikkailmoituksiin, joita seuraamme Suomessa (ei välttämättä kotipaikka tai rekisteröity sijainti). JobCrawls-työnantajapisteet: C. Rekrytointivolyymi on ollut suhteellisen vakaa.

Yleisimmät roolit ilmoituksissa: PHP Developer, Business Analyst, Delivery Manager. Etätyöilmoitusten osuus: noin 100 %.

Rakenteinen tieto työnantajasta

Yrityksen profiilin yhteenveto
TunnuslukuArvo
objectIDWhitetech
companyNameWhitetech
registryCountryEE
hiringTrendstable
employerScore56
remotenessRemotePct100
remotenessHybridPct0
Työnantajapisteiden erittely
TunnuslukuArvo
payScore0.5
flexibilityScore1
stabilityScore0.5
growthScore0.513157894736842
Etä-, hybridi- ja lähityöilmoitukset
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote19
Hybrid0
Onsite0
total19
Yleisimmät roolit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
PHP Developer4
Business Analyst3
Delivery Manager1
People Operations Specialist1
Product Designer1
Product Manager1
Product Marketing Manager1
Project Manager1
QA Engineer1
Quality Assurance Engineer1
SEON Specialist1
Senior Product Manager1
Software Architect1
Talent Pool1
Rekrytointisijainnit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote - Europe12
Remote5
Remote - Global2
Kuukausittainen ilmoitusmäärä
KuukausiIlmoitukset
2026-0918
2026-101