JobCrawls

Vahdit, suosikit ja muistutukset puhelimessasi

Avaa sovellus
Refurbed-logo

Refurbed

BEmployer ScoreRekrytointi tasaista

Refurbed: 10 avointa työpaikkaa juuri nyt, esimerkiksi hakukonemarkkinoinnin päällikkö ja PR- ja brändipäällikkö.

Oletko työskennellyt yrityksessä Refurbed?

Arvioi se työnantajana. Se vie noin minuutin, jokainen vastaus on valinta, eikä nimeäsi näytetä tai tallenneta arviosi yhteyteen.

  • Rekrytoi nyt10 avointa työpaikkaa
  • Etätyömyönteinen100 % etä- tai hybridityötä

10 avointa työpaikkaa: Refurbed

Kaikki työpaikat

Trust & Compliance -tuotejohtaja

Palkkaa ei ilmoitettu

EurooppaEtätyöJohtajaEnglanti

Päivitetty 12 tuntia sittenKatso

PR- ja brändipäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöEsimiesEnglanti, Ruotsi

Päivitetty 12 tuntia sittenKatso

Korkeatasoinen tekoälyinsinööri

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 12 tuntia sittenKatso

Kategoriapäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 12 tuntia sittenKatso

Kategoriapäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöEsimiesEnglanti

Päivitetty 12 tuntia sittenKatso
+4 lisää paikkaa

Haluatko ottaa suoraan yhteyttä? Verkkosivusto

Työskentely yrityksessä

Perustuu 15 työpaikkailmoitukseen, jotka olemme nähneet yritykseltä Refurbed.

B

JobCrawls-työnantajapisteet

Laskettu työpaikkadatasta, ei arvosteluista

Vahvin osa-alue: joustavuus

Palkkaus25%
Joustavuus20%
Vakaus20%
Kasvu15%
Edut10%
Läpinäkyvyys10%

Arvosana perustuu ilmoitettujen palkkahaarukoiden kilpailukykyyn (kun ilmoituksia on riittävästi), etä- ja hybridityön joustoon, rekrytoinnin vakauteen ajan mittaan, roolijakaumasta ja rekrytointimäärien trendeistä johdettuihin kasvusignaaleihin, ilmoituksissa mainittuihin etuihin sekä avoimuuteen (kuinka usein ilmoituksissa kerrotaan todellinen, ei arvioitu palkka ja rekrytointiprosessin aikataulu). Näin laskemme tämän

Edut työpaikkailmoituksissa

Osuus ilmoituksista, joissa etu mainitaan. Moni ilmoitus ei listaa etuja lainkaan, joten pieni osuus tarkoittaa "joskus", ei "ei koskaan".

  • Joustavat työajat27%
  • Koulutusbudjetti20%
  • Täysin etätyö7%
  • Et työkulttuuri7%
  • Henkilön kehitykseen ja henkiseen hyvinvointiin suunnatut yksityistilaisuudet7%
  • Asiantuntijoiden yksityistapaamisia henkilökohtaiseen kasvuun ja mielenterveyden tueksi7%
  • Toimistoviikot vuodessa kolme kertaa7%
  • Vapaus järjestää työ itsenäisesti7%
  • Itsenäisesti suunniteltava työaika7%
  • Yksityisiä asiantuntijatapaamisia henkilökohtaiseen kasvuun ja mielenterveyden tueksi7%

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Miten he rekrytoivat

Työsuhde
100% kokoaikainen
Etätyömahdollisuus
100% etänä

Mitä he hakevat

Käytä näitä sanoja hakemuksessasi.

Osaaminen, osuus ilmoituksista

  • SQL 27%
  • PostgreSQL 20%
  • Go 20%
  • gRPC 20%
  • Redis 20%
  • Sidosryhmien hallinta 13%
  • Strateginen suunnittelu 13%
  • Python 13%
  • Google Cloud Platform 13%
  • RabbitMQ 13%
  • Vue.js 13%
  • Kubernetes 13%
  • Dataan perustuva päätöksenteko 7%
  • Ristiintoimiva yhteistyö 7%

Kielet

100%vaatii: englanti
7%vaatii: saksa

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Rekrytointi

8 työpaikkailmoitusta kuussa

Yleisimmät roolit

20.0%Backend Engineer
Backend Engineer2 · 20.0%
Category Manager2 · 20.0%
Business Development Manager1 · 10.0%
Search Engine Advertising Manager1 · 10.0%
Senior Full Stack Engineer1 · 10.0%
Account Manager1 · 10.0%
Senior AI Engineer1 · 10.0%
Markets Lead1 · 10.0%

+5 lisää

Kokemustasot

66.7%Senior
Senior10 · 66.7%
Manager3 · 20.0%
Director1 · 6.7%
Junior1 · 6.7%

Rekrytointisijainnit

46.7%Remote - Europe
Remote - Europe7 · 46.7%
Remote4 · 26.7%
Remote - Global4 · 26.7%

Avoin hakemus: Refurbed

Kaikkia paikkoja ei ilmoiteta. Näin haet yritykseen Refurbed ilman ilmoitusta:

  1. Etsi yrityksen verkkosivuilta ura- tai yhteystietosivu. Verkkosivusto
  2. Seuraa yritystä Refurbed sivun yläosasta, niin kuulet, kun sopiva paikka ilmoitetaan.
  3. Merkitse lähettämäsi hakemus My Jobsiin, niin tiedät, milloin kysyä perään. Avaa My Jobs
Lue oppaamme työnhakuvelvoitteesta →
Työnantajan kuvaus

Refurbed näkyy JobCrawlsin työmarkkinadatassa perustuen työpaikkailmoituksiin, joita seuraamme Suomessa (ei välttämättä kotipaikka tai rekisteröity sijainti). JobCrawls-työnantajapisteet: B. Rekrytointivolyymi on ollut suhteellisen vakaa.

Yleisimmät roolit ilmoituksissa: Backend Engineer, Category Manager, Business Development Manager. Etätyöilmoitusten osuus: noin 100 %.

Ilmoita korjaus

Yritysten nimet ja logot kuuluvat omistajilleen, ja ne näkyvät tässä vain tunnistamista varten. Yhteyttä tai suositusta ei ole tarkoitettu.

Rakenteinen tieto työnantajasta

Yrityksen profiilin yhteenveto
TunnuslukuArvo
objectIDRefurbed
companyNameRefurbed
registryCountryAT
hiringTrendstable
employerScore62.19
remotenessRemotePct100
remotenessHybridPct0
Työnantajapisteiden erittely
TunnuslukuArvo
payScore0.6065
flexibilityScore1
stabilityScore0.6914
growthScore0.6666666666666666
Etä-, hybridi- ja lähityöilmoitukset
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote15
Hybrid0
Onsite0
total15
Yleisimmät roolit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Backend Engineer2
Category Manager2
Business Development Manager1
Search Engine Advertising Manager1
Senior Full Stack Engineer1
Account Manager1
Senior AI Engineer1
Markets Lead1
Senior Strategic Project Manager1
Product Director, Trust & Compliance1
Machine Learning Product Manager1
Junior Finance Operations Manager1
PR & Brand Manager1
Rekrytointisijainnit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote - Europe7
Remote4
Remote - Global4
Kuukausittainen ilmoitusmäärä
KuukausiIlmoitukset
2026-0910
2026-105