JobCrawls

Vahdit, suosikit ja muistutukset puhelimessasi

Avaa sovellus
Refurbed-logo

Refurbed

CEmployer ScoreRekrytointi tasaista

Refurbed: 9 avointa työpaikkaa juuri nyt, esimerkiksi PR- ja brändipäällikkö ja korkeatasoinen tekoälyinsinööri.

  • Rekrytoi nyt9 avointa työpaikkaa
  • Etätyömyönteinen100 % etä- tai hybridityötä

9 avointa työpaikkaa: Refurbed

Kaikki työpaikat

Trust & Compliance -tuotejohtaja

Palkkaa ei ilmoitettu

EurooppaEtätyöJohtajaEnglanti

UusiKatso

PR- ja brändipäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöEsimiesEnglanti, Ruotsi

Päivitetty 22 tuntia sittenKatso

Korkeatasoinen tekoälyinsinööri

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 22 tuntia sittenKatso

Kategoriapäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 22 tuntia sittenKatso

Kategoriapäällikkö

Palkkaa ei ilmoitettu

GlobaaliEtätyöEsimiesEnglanti

Päivitetty 22 tuntia sittenKatso

Senior-backend-insinööri

Palkkaa ei ilmoitettu

EurooppaEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 22 tuntia sittenKatso
+3 lisää paikkaa

Haluatko ottaa suoraan yhteyttä? Verkkosivusto

Rekrytointi

Yleisimmät roolit

20.0%Category Manager
Category Manager2 · 20.0%
Backend Engineer2 · 20.0%
Account Manager1 · 10.0%
Senior AI Engineer1 · 10.0%
Business Development Manager1 · 10.0%
Markets Lead1 · 10.0%
Senior Strategic Project Manager1 · 10.0%
Product Director, Trust & Compliance1 · 10.0%

+4 lisää

Kokemustasot

71.4%Senior
Senior10 · 71.4%
Manager2 · 14.3%
Director1 · 7.1%
Junior1 · 7.1%

Rekrytointisijainnit

42.9%Remote - Europe
Remote - Europe6 · 42.9%
Remote4 · 28.6%
Remote - Global4 · 28.6%

Työskentely yrityksessä

Employer ScoreCIlmoitusten tiedoista, ei arvosteluista
Mainituin etuJoustavat työajat29 %:ssa ilmoituksistaSen työpaikkailmoituksista
Kysytyin osaaminenPostgreSQL21 %:ssa ilmoituksistaSen työpaikkailmoituksista
Näytä kaikki

Perustuu 14 työpaikkailmoitukseen, jotka olemme nähneet yritykseltä Refurbed.

C

JobCrawls-työnantajapisteet

Laskettu työpaikkadatasta, ei arvosteluista

Vahvin osa-alue: joustavuus

Palkkaus25%
Joustavuus20%
Vakaus20%
Kasvu15%
Edut10%
Läpinäkyvyys10%

Arvosana perustuu ilmoitettujen palkkahaarukoiden kilpailukykyyn (kun ilmoituksia on riittävästi), etä- ja hybridityön joustoon, rekrytoinnin vakauteen ajan mittaan, roolijakaumasta ja rekrytointimäärien trendeistä johdettuihin kasvusignaaleihin, ilmoituksissa mainittuihin etuihin sekä avoimuuteen (kuinka usein ilmoituksissa kerrotaan todellinen, ei arvioitu palkka ja rekrytointiprosessin aikataulu). Näin laskemme tämän

Edut työpaikkailmoituksissa

Osuus ilmoituksista, joissa etu mainitaan. Moni ilmoitus ei listaa etuja lainkaan, joten pieni osuus tarkoittaa "joskus", ei "ei koskaan".

  • Joustavat työajat29%
  • Koulutusbudjetti21%
  • Et työkulttuuri7%
  • Henkilön kehitykseen ja henkiseen hyvinvointiin suunnatut yksityistilaisuudet7%
  • Asiantuntijoiden yksityistapaamisia henkilökohtaiseen kasvuun ja mielenterveyden tueksi7%
  • Toimistoviikot vuodessa kolme kertaa7%
  • Vapaus järjestää työ itsenäisesti7%
  • Osasto-oppimiskirja budjetti7%
  • Kolme toimistoviikkoa vuodessa, yhteisiä tapahtumia ja työpajoja7%
  • Wienin toimistoviikot (paikan päällä), koiraystävällinen toimisto7%

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Miten he rekrytoivat

Työsuhde
100% kokoaikainen
Etätyömahdollisuus
100% etänä

Mitä he hakevat

Käytä näitä sanoja hakemuksessasi.

Osaaminen, osuus ilmoituksista

  • PostgreSQL 21%
  • Go 21%
  • gRPC 21%
  • Redis 21%
  • SQL 21%
  • Sidosryhmien hallinta 14%
  • Strateginen suunnittelu 14%
  • Python 14%
  • Google Cloud Platform 14%
  • RabbitMQ 14%
  • Vue.js 14%
  • Kubernetes 14%
  • Dataan perustuva päätöksenteko 7%
  • Ristiintoimiva yhteistyö 7%

Kielet

100%vaatii: englanti
7%vaatii: saksa

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Avoin hakemus

Avoimen hakemuksen lähettäminen yritykselle Refurbed on JobCrawlsilla helppoa, oli sopivaa paikkaa juuri nyt auki tai ei:

  • Seuraa yritystä Refurbed yllä olevalla painikkeella, niin ilmoitamme heti kun sopiva paikka avautuu.
  • Merkitse lähettämäsi hakemus My Jobs -seurantaan, niin tiedät aina, mihin olet jo hakenut.
Työnantajan kuvaus

Refurbed näkyy JobCrawlsin työmarkkinadatassa perustuen työpaikkailmoituksiin, joita seuraamme Suomessa (ei välttämättä kotipaikka tai rekisteröity sijainti). JobCrawls-työnantajapisteet: C. Rekrytointivolyymi on ollut suhteellisen vakaa.

Yleisimmät roolit ilmoituksissa: Category Manager, Backend Engineer, Account Manager. Etätyöilmoitusten osuus: noin 100 %.

Ilmoita korjaus

Yritysten nimet ja logot kuuluvat omistajilleen, ja ne näkyvät tässä vain tunnistamista varten. Yhteyttä tai suositusta ei ole tarkoitettu.

Rakenteinen tieto työnantajasta

Yrityksen profiilin yhteenveto
TunnuslukuArvo
objectIDRefurbed
companyNameRefurbed
registryCountryAT
hiringTrendstable
employerScore56
remotenessRemotePct100
remotenessHybridPct0
Työnantajapisteiden erittely
TunnuslukuArvo
payScore0.5
flexibilityScore1
stabilityScore0.5
growthScore0.6071428571428572
Etä-, hybridi- ja lähityöilmoitukset
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote14
Hybrid0
Onsite0
total14
Yleisimmät roolit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Category Manager2
Backend Engineer2
Account Manager1
Senior AI Engineer1
Business Development Manager1
Markets Lead1
Senior Strategic Project Manager1
Product Director, Trust & Compliance1
Machine Learning Product Manager1
Junior Finance Operations Manager1
Senior Full Stack Engineer1
PR & Brand Manager1
Rekrytointisijainnit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote - Europe6
Remote4
Remote - Global4
Kuukausittainen ilmoitusmäärä
KuukausiIlmoitukset
2026-0910
2026-104