JobCrawls

Vahdit, suosikit ja muistutukset puhelimessasi

Avaa sovellus
The Flex-logo

The Flex

BEmployer ScoreRekrytointi tasaista

The Flex: 5 avointa työpaikkaa juuri nyt, esimerkiksi Founding Growth Marketer ja Full-Stack Product Engineer.

Oletko työskennellyt yrityksessä The Flex?

Arvioi se työnantajana. Se vie noin minuutin, jokainen vastaus on valinta, eikä nimeäsi näytetä tai tallenneta arviosi yhteyteen.

  • Rekrytoi nyt5 avointa työpaikkaa
  • Etätyömyönteinen100 % etä- tai hybridityötä

5 avointa työpaikkaa: The Flex

Kaikki työpaikat

Founding Growth Marketer

Palkkaa ei ilmoitettu

SuomiEtätyöKeskitasoEnglanti

Päivitetty 1 päivä sittenKatso

Senior Full-Stack Product Engineer

Palkkaa ei ilmoitettu

SuomiEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 1 päivä sittenKatso

Tuotesuunnittelija

Palkkaa ei ilmoitettu

SuomiEtätyöKeskitasoEnglanti

Päivitetty 1 päivä sittenKatso

Ohjelmistokehittäjä

Palkkaa ei ilmoitettu

SuomiEtätyöSenior-tasoEnglanti

Päivitetty 1 päivä sittenKatso

Perustaja residenssissä

Palkkaa ei ilmoitettu

SuomiEtätyöKeskitasoEnglanti

Päivitetty 1 päivä sittenKatso

Haluatko ottaa suoraan yhteyttä? Verkkosivusto

Työskentely yrityksessä

Perustuu 13 työpaikkailmoitukseen, jotka olemme nähneet yritykseltä The Flex.

B

JobCrawls-työnantajapisteet

Laskettu työpaikkadatasta, ei arvosteluista

Vahvin osa-alue: joustavuus

Palkkaus25%
Joustavuus20%
Vakaus20%
Kasvu15%
Edut10%
Läpinäkyvyys10%

Arvosana perustuu ilmoitettujen palkkahaarukoiden kilpailukykyyn (kun ilmoituksia on riittävästi), etä- ja hybridityön joustoon, rekrytoinnin vakauteen ajan mittaan, roolijakaumasta ja rekrytointimäärien trendeistä johdettuihin kasvusignaaleihin, ilmoituksissa mainittuihin etuihin sekä avoimuuteen (kuinka usein ilmoituksissa kerrotaan todellinen, ei arvioitu palkka ja rekrytointiprosessin aikataulu). Näin laskemme tämän

Edut työpaikkailmoituksissa

Osuus ilmoituksista, joissa etu mainitaan. Moni ilmoitus ei listaa etuja lainkaan, joten pieni osuus tarkoittaa "joskus", ei "ei koskaan".

  • Kilpailukykyinen palkka15%
  • Joustavat työajat8%
  • Remote-first8%
  • Suoritusperusteiset palkinnot8%
  • Kilpailukykyinen palkka ja kannustimet8%
  • Teknologiastrategian omistajuus8%
  • Suora yhteistyö perustajien ja johtoryhmän kanssa8%
  • Kilpailukykyinen kasvu-ura8%
  • Mahdollisuus rakentaa tiimiä ja johtaa yksikköä8%
  • Urapärityt ja oppimismahdollisuudet8%

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Miten he rekrytoivat

Työsuhde
100% kokoaikainen
Etätyömahdollisuus
100% etänä

Mitä he hakevat

Käytä näitä sanoja hakemuksessasi.

Osaaminen, osuus ilmoituksista

  • PostgreSQL 46%
  • TypeScript 46%
  • GitHub Actions 46%
  • Stripe 46%
  • Supabase 46%
  • AWS 46%
  • Python 46%
  • React 46%
  • Twilio 46%
  • FastAPI 46%
  • Docker 38%
  • OpenAI API:t 15%
  • OpenAI APIs 15%
  • AI 15%

Kielet

100%vaatii: englanti

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset · Datan käyttö

Rekrytointi

7 työpaikkailmoitusta kuussa

Yleisimmät roolit

20.0%Software Engineer
Software Engineer2 · 20.0%
Full-Stack Product Engineer2 · 20.0%
Full-Stack Engineering Lead1 · 10.0%
Finance Analyst1 · 10.0%
Video Editor1 · 10.0%
Product Engineer1 · 10.0%
Product Designer1 · 10.0%
Strategic Finance Manager1 · 10.0%

+3 lisää

Kokemustasot

46.2%Senior
Senior6 · 46.2%
Mid-Level6 · 46.2%
Executive1 · 7.7%

Rekrytointisijainnit

16.7%Tunis
Tunis11 · 16.7%
Kazakhstan11 · 16.7%
Portugal11 · 16.7%
Greece11 · 16.7%
vietnam11 · 16.7%
Turkey11 · 16.7%

+94 lisää

Avoin hakemus: The Flex

Kaikkia paikkoja ei ilmoiteta. Näin haet yritykseen The Flex ilman ilmoitusta:

  1. Aloita yrityksen urasivuilta, jobs.ashbyhq.com. Moni työnantaja ottaa avoimia hakemuksia vastaan siellä.
  2. Seuraa yritystä The Flex sivun yläosasta, niin kuulet, kun sopiva paikka ilmoitetaan.
  3. Merkitse lähettämäsi hakemus My Jobsiin, niin tiedät, milloin kysyä perään. Avaa My Jobs
Lue oppaamme työnhakuvelvoitteesta →
Työnantajan kuvaus

The Flex näkyy JobCrawlsin työmarkkinadatassa perustuen työpaikkailmoituksiin, joita seuraamme Suomessa (ei välttämättä kotipaikka tai rekisteröity sijainti). JobCrawls-työnantajapisteet: B. Rekrytointivolyymi on ollut suhteellisen vakaa.

Yleisimmät roolit ilmoituksissa: Software Engineer, Full-Stack Product Engineer, Full-Stack Engineering Lead. Etätyöilmoitusten osuus: noin 100 %.

Ilmoita korjaus

Yritysten nimet ja logot kuuluvat omistajilleen, ja ne näkyvät tässä vain tunnistamista varten. Yhteyttä tai suositusta ei ole tarkoitettu.

Rakenteinen tieto työnantajasta

Yrityksen profiilin yhteenveto
TunnuslukuArvo
objectIDThe Flex
companyNameThe Flex
registryCountryGB
hiringTrendstable
employerScore57.22
remotenessRemotePct100
remotenessHybridPct0
Työnantajapisteiden erittely
TunnuslukuArvo
payScore0.6065
flexibilityScore1
stabilityScore0.6914
growthScore0.46153846153846156
Etä-, hybridi- ja lähityöilmoitukset
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote13
Hybrid0
Onsite0
total13
Yleisimmät roolit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Software Engineer2
Full-Stack Product Engineer2
Full-Stack Engineering Lead1
Finance Analyst1
Video Editor1
Product Engineer1
Product Designer1
Strategic Finance Manager1
Founder in Residence1
Entrepreneur in Residence1
Founding Growth Marketer1
Rekrytointisijainnit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Tunis11
Kazakhstan11
Portugal11
Greece11
vietnam11
Turkey11
Belgium11
Anaba11
Taiwan11
Finland11
London11
Peru11
Germany11
Algiers11
Thailand11
Oran11
Poland11
Croatia11
Switzerland11
Spain11
Austria11
South Korea11
Japan11
Italy11
Constantine11
Netherlands11
Ireland11
China11
Romania11
Philippines11
Norway11
Denmark11
Paris11
Bali9
Casablanca9
Latvia9
Mongolia9
Leeds9
Ukraine9
South Africa9
Kuukausittainen ilmoitusmäärä
KuukausiIlmoitukset
2026-082
2026-0911