Voodoo SAS-logo

Voodoo SAS

CEmployer ScoreRekrytointi tasaista

Voodoo SAS: 12 avointa työpaikkaa juuri nyt, esimerkiksi pelikehittäjä ja pelit-johtaja.

  • Rekrytoi nyt12 avointa työpaikkaa
  • Etätyömyönteinen100 % etä- tai hybridityötä

12 avointa työpaikkaa: Voodoo SAS

Kaikki työpaikat

Työnantajan avoimet ilmoitukset Suomessa JobCrawlsin työpaikkahausta, uusimmat ensin.

Pelin Kehittäjä

~2 720–3 193 €/kk, arvio

HelsinkiEtätyöSenior-tasoKokoaikainenEnglanti

Nähty 1 päivä sittenjobs.ashbyhq.comKatso

Pelit-johtaja

~2 720–3 193 €/kk, arvio

HelsinkiHybridityöSenior-tasoKokoaikainenEnglanti

Nähty 1 päivä sittenjobs.ashbyhq.comKatso

Tuotepäällikkö

~4 376–6 942 €/kk, arvio

HelsinkiHybridityöEsimiesKokoaikainenEnglanti

Nähty 1 päivä sittenjobs.ashbyhq.comKatso

Peli- ja UI-kehittäjä

~2 720–3 193 €/kk, arvio

HelsinkiEtätyöSenior-tasoKokoaikainenEnglanti

Nähty 1 päivä sittenjobs.ashbyhq.comKatso

Tuotepäällikkö

~4 892–7 288 €/kk, arvio

HelsinkiHybridityöSenior-tasoKokoaikainenEnglanti

Nähty 1 päivä sittenjobs.ashbyhq.comKatso
+6 lisää paikkaa

Haluatko ottaa suoraan yhteyttä? Verkkosivusto

Rekrytointi

Yleisimmät roolit

20.0%Product Manager
Product Manager2 · 20.0%
Game Lead2 · 20.0%
Game Designer1 · 10.0%
ML Engineer1 · 10.0%
Product Lead1 · 10.0%
Gameplay & UI Developer1 · 10.0%
General Manager1 · 10.0%
Senior Game Designer1 · 10.0%

+2 lisää

Kokemustasot

83.3%Senior
Senior10 · 83.3%
Manager1 · 8.3%
Executive1 · 8.3%

Rekrytointisijainnit

18.2%Helsinki, Finland
Helsinki, Finland12 · 18.2%
Warsaw11 · 16.7%
Berlin11 · 16.7%
Stockholm11 · 16.7%
London11 · 16.7%
Barcelona10 · 15.2%

+15 lisää

Työskentely yrityksessä

Perustuu 12 työpaikkailmoitukseen, jotka olemme nähneet yritykseltä Voodoo SAS.

C

JobCrawls-työnantajapisteet

Laskettu työpaikkadatasta, ei arvosteluista

Vahvin osa-alue: joustavuus

Palkkaus25%
Joustavuus20%
Vakaus20%
Kasvu15%
Edut10%
Läpinäkyvyys10%

Arvosana perustuu ilmoitettujen palkkahaarukoiden kilpailukykyyn (kun ilmoituksia on riittävästi), etä- ja hybridityön joustoon, rekrytoinnin vakauteen ajan mittaan, roolijakaumasta ja rekrytointimäärien trendeistä johdettuihin kasvusignaaleihin, ilmoituksissa mainittuihin etuihin sekä avoimuuteen (kuinka usein ilmoituksissa kerrotaan todellinen, ei arvioitu palkka ja rekrytointiprosessin aikataulu). Näin laskemme tämän

Miten he rekrytoivat

Työsuhde
92% kokoaikainen · 8% sopimuspohjainen työ
Etätyömahdollisuus
75% hybridi · 25% etänä

Edut työpaikkailmoituksissa

Osuus ilmoituksista, joissa etu mainitaan. Moni ilmoitus ei listaa etuja lainkaan, joten pieni osuus tarkoittaa "joskus", ei "ei koskaan".

  • Joustavat työajat17%
  • Täydellisesti etätyötä CET +/-2h8%
  • Kilpailukykyinen palkka8%
  • Mahdollisuus työskennellä merkittäviä tekoähiihin liittyviä projekteja8%
  • Muita etuuksia riippuen asuinmaasta8%
  • Parhaat mahdolliset palkkiot8%
  • Tärkeisiin AI-hankkeisiin vaikuttava palkkataso8%
  • Uramahdollisuudet ja oppiminen8%
  • Sähköinen palkka-etu8%
  • Huippuluokan korvaus8%

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset

Mitä he hakevat

Käytä näitä sanoja hakemuksessasi.

Osaaminen, osuus ilmoituksista

  • Pelisuunnittelu 42%
  • Unity 33%
  • C# 17%
  • Suorituskyvyn optimointi 17%
  • UI 17%
  • Tekniikka 17%
  • Animaatiot 17%
  • A/B-testaus 17%
  • Taide 17%
  • UI/UX 17%
  • LiveOps 17%
  • Mobiilipelikehitys 17%
  • Vastuunotto ja johtajuus 8%
  • Spesifikaation kirjoittaminen 8%

Kielet

100%vaatii: englanti

Lähde: JobCrawlsin analyysi: työnantajien omat työpaikkailmoitukset

Avoin hakemus

Avoimen hakemuksen lähettäminen yritykselle Voodoo SAS on JobCrawlsilla helppoa, oli sopivaa paikkaa juuri nyt auki tai ei:

  • Seuraa yritystä Voodoo SAS yllä olevalla painikkeella, niin ilmoitamme heti kun sopiva paikka avautuu.
  • Merkitse lähettämäsi hakemus My Jobs -seurantaan, niin tiedät aina, mihin olet jo hakenut.
Työnantajan kuvaus

Voodoo SAS näkyy JobCrawlsin työmarkkinadatassa perustuen työpaikkailmoituksiin, joita seuraamme Suomessa (ei välttämättä kotipaikka tai rekisteröity sijainti). JobCrawls-työnantajapisteet: C. Rekrytointivolyymi on ollut suhteellisen vakaa.

Yleisimmät roolit ilmoituksissa: Product Manager, Game Lead, Game Designer. Etätyöilmoitusten osuus: noin 25 %.

Auta meitä parantamaan JobCrawlsia: kirjaudu sisään synkronoidaksesi tallennetut työpaikat laitteiden välillä, tai lähetä palautetta milloin tahansa.

Rakenteinen tieto työnantajasta

Yrityksen profiilin yhteenveto
TunnuslukuArvo
objectIDVoodoo SAS
companyNameVoodoo SAS
registryCountryFR
hiringTrendstable
employerScore54
remotenessRemotePct25
remotenessHybridPct75
Työnantajapisteiden erittely
TunnuslukuArvo
payScore0.5
flexibilityScore1
stabilityScore0.5
growthScore0.6666666666666667
Etä-, hybridi- ja lähityöilmoitukset
LuokkaIlmoitukset (otos)
Remote3
Hybrid9
Onsite0
total12
Yleisimmät roolit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Product Manager2
Game Lead2
Game Designer1
ML Engineer1
Product Lead1
Gameplay & UI Developer1
General Manager1
Senior Game Designer1
Game Developer1
Level Designer1
Rekrytointisijainnit (aggregaatti)
LuokkaIlmoitukset (otos)
Helsinki, Finland12
Warsaw11
Berlin11
Stockholm11
London11
Barcelona10
Lisboa9
Madrid8
Istanbul8
Bucharest7
Tallinn7
Tbilisi7
Krakow7
Kiev6
Malta5
Milan5
Karkiv5
Paris5
Amsterdam4
Lviv3
Eindhoven1
Kuukausittainen ilmoitusmäärä
KuukausiIlmoitukset
2026-1012